Je hebt niets in je winkelwagen.
Deze voordelig geprijsde fietskledingset voor heren bevat de onderstaande producten
Het Rogelli Core Undershirt voor zowel dames als heren is comfortabel sportondergoed. Het thermoshirt voelt aan als een tweede huid. Het naadloze shirt is lichtgewicht en elastisch en voelt hierdoor zeer comfortabel aan.
Eigenschappen:
+
ROGELLI RECCO 2.0 fietsshirt; Spring jij dit voorjaar op de fiets met de Recco 2.0? Dit shirt verleend zich er goed tijdens de warmere voorjaarsdagen, zo rond de 15 tot 25℃. De speciale combinatie stoffen Dynaflex en Airlite zorgen voor een perfecte afdrijf van vocht. Daarnaast droogt de stof snel en voelt het licht aan. Met het Recco 2.0 shirt kun je gemakkelijk al je spulletjes voor onderweg opbergen in een van de vier achterzakken.
Kenmerken:
• Race pasvorm • Dynatherm Flex 220 stof • Lange rits • Drie achterzakken • Extra achterzak met rits • siliconen gripper in de taille • Elastische band aan de mouw
+
De Lugo 2.0 fietsbroek wielerbroek met bretels is gemaakt van hoogwaardige kwaliteit en heeft de perfecte pasvorm. De bretels van de broek zijn van ademend materiaal.