Je hebt niets in je winkelwagen.
Met deze bibshort gingen we naar aloude R&D gewoonte weer terug naar de tekentafel om vanaf 0 te starten. In tegenstelling tot het gebruik van klassieke bibstraps hebben we in deze een ultralichte baselayer aan de short bevestigd. De top geeft je perfecte ondersteuning en is meteen de eerste baselayer. Het reslutaat geeft een prima fit die perfect op zijn plaats blijft en geen drukpunten oplevert. Ook het onderste gedeelte van de broek is innovatief. Niet minder dan drie verschillende stoffen werden gebruikt om er echte een topbroek van te maken. Innovatie, comfort en functionaliteit komen hier samen.
Kenmerken:
Zeem: Total Comfort
Materiaal: 53% Polyester ; 27% Elastane(Spandex) ; 20% Polyamide(Nylon)
Wasadvies: Houd de temperatuur tot 30c of lager, indien mogelijk Gebruik de meest moderne wasmiddelen en machines, deze zijn in staat om effectief te werken bij lagere temperaturen.
Maatadvies | Let Op: Dit product heeft een Zuid Europese maatvoering. Dit betekent dat je 1 tot 2 maten groter moet bestellen dan je Hollandse maat |
---|
Maatadvies | Let Op: Dit product heeft een Zuid Europese maatvoering. Dit betekent dat je 1 tot 2 maten groter moet bestellen dan je Hollandse maat |
---|